Kinetic Sand: Piasek kinetyczny - Fontanna piasku 907g (6055859)
Wiek: 3+

Spin Master

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2020-10-22)
Sugerowana cena
112,83 PLN
Nasza cena
95,21 PLN
Oszczędzasz 16%

Wyjątkowy zestaw Kinetic Sand, który zaskoczy Cię niesamowitą fontanną z piasku!

W zestawie znajdziesz pakiet piasku Kinetic Sand (czerwony, żółty i niebieski), sześć zmieniaczy kształtu, dwie rury wytłaczarki, łyżkę i wiele więcej!

Ten magicznie hipnotyzujący piasek przywiera do siebie, a nie do Twoich rąk. Możesz go dowolnie kształtować, rozciągać lub mieszać, aby tworzyć niesamowite rzeczy. Kiedy ściskasz, piasek sączy się, przesuwa i topi przez palce, ale pozostawia całkowicie suche i czyste ręce. Kinetic Sand swoją formą przypomina ciasto i z taką samą łatwością możesz go formować. Magiczny piasek stymuluje kreatywne umiejętności dzieci, umożliwiając im tworzenie wszystkiego, co tylko mogą sobie wyobrazić. Piasek kinetyczny nigdy nie wysycha i nie zawiera pszenicy, glutenu ani kazeiny.

Otwórz etui, aby odkryć swój piasek kinetyczny i wyjątkowe akcesoria. Użyj łyżki, aby wrzucić go do jednej z rur. Ugniataj piasek kinetyczny tłokiem i kontynuuj układanie kolejnych warstw piasku. Gdy już zapełnisz tłok, wybierz jedną z dźwigni zmiany kształtu (każdy ma inny wzór), aby uzyskać niepowtarzalny efekt piasku! Zatrzaśnij go na rurze i naciskaj, aż piasek wypłynie, tworząc fontannę piasku!

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Kinetic Sand: Piasek kinetyczny - Fontanna piasku 907g (6055859)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Spin Master
Seria: Kinetic Sand
Kod paskowy: 778988134269
Oprawa: pudełko

Recenzje