Zawieszka spirala edukacyjna - Konik
Wiek: 0+

BabyFehn

  • Format: 30 x 20 x 8 cm
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
114,99 PLN
Nasza cena
80,63 PLN
Oszczędzasz 30%

Zabawka oferuje wszystko co sprawia, że serca małych odkrywców biją szybciej. Zastosowanie postaci Konika szczególnie pobudza wrażenia dotykowe i wzrokowe. Maskotka jest zawsze czymś nowym. Zachęca do chwytania i wyzwala chęć zabawy. Grzechotka, piszczałka i szeleszczący papier, wzbudzają ciekawość. Gryzaczek łagodzi ból podczas fazy ząbkowania dziecka. Szybko staje się więc wiernym towarzyszem w domu i w podróży zawsze zapewniając dobry nastrój!

Maskotka wykonana jest z wielu, miłych w dotyku, materiałów. Rozwija logiczne myślenie, koncentrację, małą motorykę. Bezpieczne lusterko wzbudza ciekawość i stymuluje percepcję dziecka. Różnokolorowe części zachęcają do poznawania kształtów dźwięków i kolorów. Grzechotka, piszczałka i szeleszczący papier, wyzwalają chęć zabawy. Gryzaczek łagodzi ból podczas fazy ząbkowania dziecka. Posiada również tasiemkę dla łatwego przymocowania do wózeczka, czy przy łóżeczku. Można prać ręcznie.

Wymiary produktu: 35 x 18 x 8 cm.

Wykonane są z najlepszej jakości materiałów.Spełniają normy EN71, CE, badane w instytutach Stiftung Warentest lub kotest. Wszystkie zabawki niemieckiej marki FEHN są bezpieczne dla dzieci od 0 lat.

Szczegóły

Tytuł: Zawieszka spirala edukacyjna - Konik
Podtytuł: Wiek: 0+
Producent: BabyFehn
ISBN: 4001998055351
Rok wydania: 2020
Format: 30 x 20 x 8 cm

Recenzje