Zawieszka maskotka edukacyjna - Ośmiornica
Wiek: 0+

BabyFehn

  • Format: 32 x 16 x 5 cm
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
82,99 PLN
Nasza cena
58,19 PLN
Oszczędzasz 30%

Zabawka oferuje wszystko co sprawia, że serca małych odkrywców biją szybciej. Różnorodność kolorów i mieszanka miękkiego materiału, zapraszają do dotykania i głaskania. Zastosowanie postaci zabawnej Ośmiornicy oraz bezpieczne lusterko, szczególnie pobudzają wrażenia dotykowe i wzrokowe. Maskotka jest zawsze czymś nowym. Zachęca do chwytania i wyzwala chęć zabawy. W małym, bezpiecznym lusterku można się przeglądać. Grzechotka i dzwoneczek wzbudzają ciekawość. Gryzaczek łagodzi ból podczas fazy ząbkowania dziecka. Dzięki praktycznemu pierścieniowi, maskotkę bezpiecznie mocujemy do fotelika dziecięcego, wózka, kojca i łóżeczka. Szybko staje się więc wiernym towarzyszem w domu i w podróży zawsze zapewniając dobry nastrój!

Maskotka wykonana jest z wielu, miłych w dotyku, materiałów. Rozwija logiczne myślenie, koncentrację, małą motorykę. Wzbudza ciekawość i stymuluje percepcję dziecka. Gryzaczek łagodzi ból podczas ząbkowania. Grzechotka, dzwoneczek i bezpieczne lusterko, wyzwalają chęć zabawy. Posiada również moduł wibrujący. Łatwa w montażu. Można prać ręcznie.

Wymiary produktu: 27 x 13 x 5 cm.

Wykonane są z najlepszej jakości materiałów.Spełniają normy EN71, CE, badane w instytutach Stiftung Warentest lub kotest. Wszystkie zabawki niemieckiej marki FEHN są bezpieczne dla dzieci od 0 lat.

Szczegóły

Tytuł: Zawieszka maskotka edukacyjna - Ośmiornica
Podtytuł: Wiek: 0+
Producent: BabyFehn
ISBN: 4001998055375
Rok wydania: 2020
Format: 32 x 16 x 5 cm

Recenzje