Baby Blocks Dino - klocki diplodok (41493)

Wader

  • Format: 19,5 x 8,5 x 19,5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-04-19)
Sugerowana cena
24,46 PLN
Nasza cena
18,14 PLN
Oszczędzasz 26%

Klocki Baby Blocks Dino to doskonała propozycja na pierwsze klocki dla dziecka. Różnorodne kolory i kształty, rozmiar odpowiedni i bezpieczny dla najmłodszych oraz bardzo łatwy system montażu sprawią, że początek przygody z budowaniem będzie prosty i ciekawy. Przy pomocy Klocków Baby Blocks Dino dzieci zadebiutują tworząc rozmaite dinozaury. Klocki Dino występują w 4 modelach, a diplodok to wersja, w której 17 kolorowych elementów pozwala zbudować zielonego dinozaura o wyjątkowo długiej szyi.

Zabawa Klockami Baby Blocks Dino firmy Wader pobudza wyobraźnię i kreatywność dzieci, rozwija ich umiejętności manualne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. Różnobarwne elementy świetnie się sprawdzą jako narzędzie do nauki podstawowych kolorów i pierwszych lekcji liczenia. Oprócz budowania, ciekawym zajęciem dla malucha może być sortowanie klocków wg kolorów czy kształtów, wrzucanie ich i wyjmowanie z pudełka. To również dobry sposób na wspólne spędzanie czasu, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój społeczny i umiejętności komunikacyjne najmłodszych.

Produkt wykonany jest z wysokiej jakości, trwałych, certyfikowanych materiałów, bezpiecznych dla najmłodszych.

Cechy:
- klocki występują w 4 wersjach: diplodok (17 elementów), triceratops (23 elementy), t-rex (24 elementów), stegozaur (14 elementów)
- dołączone naklejki oraz instrukcja złożenia
- bardzo łatwy system montażu
- produkt wykonany z wysokiej jakości, trwałych, bezpiecznych, certyfikowanych materiałów
- przeznaczone dla dzieci 1+


Szczegóły

Tytuł: Baby Blocks Dino - klocki diplodok (41493)
Producent: Wader
Kod paskowy: 5900694414938
Format: 19,5 x 8,5 x 19,5 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.27 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: