Baby Blocks Safari - klocki słoń (41502)

Wader

  • Format: 19,5 x 8,5 x 19,5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2021-04-20)
Sugerowana cena
24,46 PLN
Nasza cena
19,15 PLN
Oszczędzasz 22%

Klocki Baby Blocks to doskonała propozycja na pierwsze klocki dla dziecka. Różnorodne kolory i kształty, rozmiar odpowiedni i bezpieczny dla najmłodszych oraz bardzo łatwy system montażu sprawią, że początek przygody z budowaniem będzie prosty i ciekawy. Przy pomocy Klocków Baby Blocks Safari dzieci zadebiutują tworząc rozmaite nie tylko zwierzęta, ale też figury. W zestawie z błękitnym słoniem, 23 kolorowe klocki pozwolą zbudować nie tylko radosnego słonia, ale też inne elementy.

Różnorodność elementów stwarza nieograniczone możliwości zabawy – nie tylko budowania, lecz również tworzenia niesamowitych historii. Każdy zestaw można wykorzystać oddzielnie, bądź połączyć kilka i uruchamiając wyobraźnię przeżyć fantastyczną przygodę. Dołączone do zestawu naklejki urozmaicą zabawę.

Różnobarwne elementy świetnie się sprawdzą jako narzędzie do nauki podstawowych kolorów i pierwszych lekcji liczenia. Oprócz budowania, ciekawym zajęciem dla malucha może być sortowanie klocków wg kolorów czy kształtów, wrzucanie ich i wyjmowanie z pudełka. To również dobry sposób na wspólne spędzanie czasu, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój społeczny i umiejętności komunikacyjne najmłodszych.

Produkt wykonany jest z wysokiej jakości, trwałych, certyfikowanych materiałów, bezpiecznych dla najmłodszych.

Cechy:
- 5 zestawów kolorowych klocków o tematyce safari
- dołączone naklejki oraz instrukcja złożenia
- bardzo łatwy system montażu
- produkt wykonany z wysokiej jakości, trwałych, bezpiecznych, certyfikowanych materiałów
- przeznaczone dla dzieci 1+


Szczegóły

Tytuł: Baby Blocks Safari - klocki słoń (41502)
Producent: Wader
Kod paskowy: 5900694415027
Format: 19,5 x 8,5 x 19,5 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.19 kg

Recenzje