Mr. Jack (edycja polska)
Wiek: 9+

Rebel

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2021-10-18)
Sugerowana cena
101,62 PLN
Nasza cena
69,85 PLN
Oszczędzasz 32%Na tropie największego zbrodniarza w historii.
 
Wąskie uliczki dzielnicy Whitechapel skrywają swoje mroczne tajemnice. Jack (zwany też Kubą Rozpruwaczem) przemyka niezauważony pod osłoną nocy… Do Londynu przybyli najlepsi detektywi, aby złapać złoczyńcę, zanim ciemność skryje jego niecne uczynki na zawsze. Śledczy są coraz bliżej... Lecz Jack jest bardzo przebiegły. W rzeczywistości podszywa się pod jednego z tropiących... Czy pozostałym uda się go zdemaskować?
 
Mr. Jack to dwuosobowa gra dedukcyjna podczas której zmierzą się: najbardziej tajemniczy zbrodniarz wszechczasów Kuba Rozpruwacz; oraz najwspanialsi przedstawiciele Scotland Yardu z kultowym Sherlockiem Holmes'em na czele.
 
Na czym gra polega?
  • W trakcie rozgrywki, jeden z graczy przyjmie rolę Kuby Rozpruwacza, który po dokonaniu zbrodni próbuje opuścić szczelnie zamknięty East End. Osoba wcielająca się w postać złoczyńcy staje się ukrytym zbrodniarzem - jednym z ośmiu pionków na planszy - którego celem jest pozostanie w ukryciu bądź ucieczka z miejsca zdarzenia. 
  • Drugi gracz - przedstawiciel Scotland Yardu - w trakcie gry ma tylko jedną szansę na udane odgadnięcie sprawcy!
  • Gracze będą przemieszczać nawzajem wszystkie pionki na planszy, aby spróbować wymanewrować drugiego gracza. W tym celu postaci będą raz po raz wchodzić bądź opuszczać oświetlone miejsca dając informacje naszym detektywom o podejrzanym. 
  • Gra kończy się ujęciem Kuby, jego ucieczką bądź nieudaną próbą wskazania mordercy.
Autor: Bruno Cathala, Ludovic Maublanc
Ilustracje: Pierô
Wydanie: polskie

Szczegóły

Tytuł: Mr. Jack (edycja polska)
Podtytuł: Wiek: 9+
Autor: Bruno Cathala, Ludovic Maublanc
Producent: Rebel
Kod paskowy: 7612577001569
Oprawa: pudełko

Recenzje